Araç içi Bariyer (Seperatör)

Taksicilerden corona virüs önlemi!

Tüm dünya koronavirüse (Covid19 )karşı savaş halindeyken virüs sınırları aşmaya devam ediyor. Peki insanlar virüse karşı daha dikkatli ve hijyenik olmaya gayret gösteriyor. Araçlarında korona virüse karşı nasıl önlem alınmalı? İşte Kovid-19 virüsüne karşı yapılacaklar hayati önem taşıyor.

Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman önceliğimiz.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınından korunmak ve bu kapsamda toplumsal mücadeleye destek vermek için Ticari Araç sahipleri olarak süreci yakından takip ediyor, gerekli önlemleri hızla hayata geçiriyoruz. Çalışanlarımız ve tüm altyapımızla bu duruma karşı dirençli ve hazırlıklıyız. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de yanınızda olacağız.

Şeffaf Bariyer

Aldığımız önlem ve hayata geçirdiğimiz uygulamalarla Ticari araç hizmetlerimizin kalitesini güvenceye alıp sürekliliğini sağlıyoruz. Bu amaçla;

Ticari Araçlara Şoför ve müşteri alanı en aza indirebileceğiniz sosyal mesafelerini korumak amacıyla şeffaf seperatör ler yapmaktayız.

Pleksi Şeffaf Bariyer

Pleksi malzemeleri ile ürettiğimiz virüs koruma panelleri sayesinde Türkiye de ve Dünya çağında bulunan corona ve diğer virüslere karşı koruma sağlayan ürünlerimiz ile kendinizi ve müşterilerinizi koruma altına alabilirsiniz. Virüs koruma bariyeri ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma almak için web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan veya E-mail yolu ile bizlere ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.