“Ankara Köklü Reklam Ajansı”

Işıklı tabela, ışıksız tabela, led tabela, kayan yazı, paslanmaz tabela, pleksi kutu harf tabela,eczane tabelası, reklam hizmetleri, yol tabelası, yönlendirme tabela,Totem Tabelalar, Kutu Harf Tabelalar, Alüminyum Oyma Tabelalar, Paslanmaz Lazer Kesimli Tabelalar,

 

Tabelalar sizin kurumsal kimliğiniz ortaya koyan öncelikli ürünlerdir. Firmanızın tarzını ve bakış açısını ilk olarak belli eden unsur sizin tabelanızdır.

Isikli Tabela

Kurumunuzun veya firmanızın fark edilebilirliklerini arttırmak veya karanlık ortamlarda görünebilirliliğini sağlamak amacı ile tabelaların florsan, led, neon, spot gibi aydınlatma materyalleri ile ışıklandırılarak üretilme şeklidir. Kullanılacakları mekana göre pleksi ışıklı tabela, vinil ışıklı tabela, paslanmaz ışıklı tabela, led ışıklı tabela ve neon ışıklı tabela vb. çeşitleri mevcuttur.

Isiksiz Tabela Genellikle aydınlık ortamlarda kullanılan veya ışıklı tabelaya ihtiyaç duyulmayan mekanlarda tercih edilen tabela çeşitidir. Işıksız tabelalar, pleksi ışıksız tabela, vinil ışıksız tabela, paslanmaz ışıksız tabela, dekota ışıksız tabela, ahşap ışıksız tabela vb. çeşitlere sahiptir.
Kutu Harf Tabela Alüminyum, Pleksi, dekota, paslanmaz gibi malzemelerde üretilen kutu harf tabelalar direk cephelere veya çeşitli materyallerden sağlanabilen zeminler üzerine dizilerek oluşturulur. Kutu harf tabela çeşitleri ışıkılı ve ışıksız olarak üretilebilirler. Kayan yazi & Led Tabela Tebela çeşitlerimizden Led tabelalar genellikle gece görülmesi önemli olan tabelalarda veya iç mekanlarda tercih edilen elektronik bir devre ile yakılan ledlerin belirli bir karakter yada sembolü oluşturması ile meydana gelir.

Totem Tabela

Dış alan geniş bir alana hakim olan totem tabelalar özellikle organize sanayi bölgeleri, otoyol kenarları, kurumların ön yüz kısmına ve büyüklüklerine göre şehir içlerindede tercih edilebilmektedirler. Totem Tabela ışıklı-ışıksız, kabartma kutu harf, çift yönlü, alüminyum oyma, pleksiglas olarak üretilmektedir. Açık Hava Reklam sektörünün vazgeçilmezlerinden birisidir.

Pleksi Tabela Pleksi Kutu Harf Tabela cnc yada lazer olrak kesilen pleksiglass malzemenin etrafına yanak bantlarının 90 derece açı ile dönülmesinden elde edilen alt yüzeyi açık harf yada semboller den oluşan tabela çeşididir.

Yönlendirme Tabela

Bu tabelaları iç mekan yönlendirme tabelaları ve dış mekan yönlendirme tabelaları olarak iki gruba ayırabiliriz. Bina içi yönlendirme tabelaları kapı isimliklerinden kat planlarına kadar her türlü yönlendirme ve adlandırmada kullanılırken adres yönlendirme tabelaları ise yakın çevreden geçerli adrese doğru yön ve mesafe bilgisi içerirler.

Yol Tabelası

Yol kenarı için yapılan tabela. Yol kenarına konulmak üzere sunta üzerine vinil baskı ile yapılan reklam tabelasıdır.Yol kenarı tabelalarınız için ebat adet ve malzemeye göre fiyat alabilirsiniz

Firmamız, teknolojik alt yapısı ve geniş hizmet ağı ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Renkler Her Dili Konuşur. Bizde Sizi Anlatıyoruz. Sizin için tasarlıyoruz. İşletmenizin ihtiyacı olan tüm görsel ürünleri kreatif ekibimizle beraber hayal ediyor ve tasarlıyoruz Logo tasarımından kurumsal slogana, kartvizit tasarımından broşür ve katalog tasarımına kadar ihtiyacınız olan her şey burada…