Ankara Köklü Reklam Totem Tabela pleksi, alüminyum, kompozit ve vinil gibi malzemelerden imal edilebilmektedir. Totem Tabela  mevcut mekanların önüne konumlandırılabileceği gibi, otoyol kenarlarına da dikilmektedir.

Reklam Totem tabelalar Işıksız ve ışıklı (florasan ve led ile aydınlatma) olarak üretilebilmektedir. Totem Tabelada dikkat edilmesi gereken konulardan biri ebat ve konum açısından  görünebilirliğidir.

Köklü Reklam, uzman kadrosuyla her ebattaki direkli totem tabelanın imalatını yapmaktadır.

Totem tabela imalatı, ışıklı totem, dev totem, hareketli totem, yol panosu, inşaat tabelası, şantiye tabelası trafik levhası, pilon totem, kule totem imalatı,direkli tabela, raket totem yapımı, billboard üretim.

Totem Tabela Nedir : Açık hava Reklam sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olup, yol kenarlarına konulan ve uzak mesafeden görünmek için tercih edilen, ışıklı totem,ışıksız totem yada kabartma kutu harf totem tabela gibi bir çok biçimde dizayn edilerek üretilen genelde yüksek ve kalın çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten ibaret reklam biçimine totem tabela denir.

 Kullanıldığı Yerler : Totem tabelalar genelde Açık arazide, mağaza önlerinde, otoban ve yol kenarlarında, fazla yüksek olmayan tepelerde, site girişlerinde, park alanlarında, bilgi ve yönlendirme içerikli kullanılmaktadır.